Chesterfield Brand nahkainen reppu belford, konjakki

189,95 

Tilava päälokero (yli 16 litraa) ja vahvistettu tasku kannettavalle tietokoneelle ja tabletille tekevät tästä Belfordin nahkarepusta todellisen ystävän. Täydellinen yhdistelmä kaupunkimatkalle, ostospäivälle, koulupäivälle tai liiketapaamiselle.

1 varastossa

Kuvaus

Tämä nahkainen reppu koostuu kahdesta osasta. Edessä on tilava päälokero, jossa on korttien ja kynien järjestely sekä älypuhelintasku. Takana on erillinen vetoketjutasku jopa 14 tuuman kannettavalle tietokoneelle.

Belford-nahkareppun ominaisuudet peräkkäin:

  • Vahvistettu tablettilokero, jonka leveys on 26 cm ja korkeus 35 cm. Voidaan käyttää myös kompaktin muistikirjan säilyttämiseen.
  • Yksi järjestäjä, jossa on tilaa neljälle kortille ja kahdelle kynällä
  • Yksi tasku älypuhelimelle ja yksi vetoketjullinen lisätasku
  • Erillinen lokero 14 tuuman kannettavalle tietokoneelle. Tässä lokerossa on vaahtomuovipehmuste kannettavan tietokoneen turvalliseen säilyttämiseen.
  • Pehmustettu takapaneeli ja ylimääräiset pehmustetut olkaimet. Niin mukava, että melkein unohdat, että käytät sitä. 😉
  • Takana oleva vaunuhihna tekee tästä laukusta myös erittäin sopivan matkustamiseen.

Materiaali: Wax Pull-up nahkaa

Mitat: Leveys 16 cm  Pituus 26 cm Korkeus 40 cm