, ,

Pigeon Leather Collections Erika nahkainen pikkulaukku

Tyylikäs kotimaisen Pigeon-brändin pikkulaukku mukautuu helposti arjesta juhlaan. Laukkua voi käyttää olkalaukkuna, crossbody-laukkuna tai eleganttina kirjekuorilaukkuna. Kompakti koko, käytännölliset taskut ja kaksi irrotettavaa hihnaa tekevät siitä monipuolisen suosikin jokaiseen päivään.

Materiaali: aitoa nahkaa

89,00 

Ilmainen toimitus yli 100 euron tilauksiin

  • 14 pv tyytyväisyystakuu
  • Nopea toimitus 1-3 arkipäivää
  • Turvalliset kotimaiset maksutavat ja osamaksu Klarnalla

Turvalliset maksutavat

Kuvaus

Kotimaisen Pigeon-brändin tyylikäs pikkulaukku on vaivaton asuste, joka mukautuu hetkessä päivän menoista iltajuhliin.Irrotettavan ja säädettävän olkahihnan ansiosta voit kantaa laukkua olalla tai crossbody-tyylisesti. Vaihtamalla pitkän hihnan lyhyempään tai irrottamalla hihnan kokonaan laukku muuntuu elegantiksi kirjekuorilaukuksi.Kompaktista koostaan huolimatta laukku on todellinen tilaihme, jossa jokaiselle tavaralle on oma paikkansa!

Miksi ihastut tähän laukkuun?

 Suomalaista muotoilua: Ajaton, siro ja monikäyttöinen Pigeon-merkin pikkulaukku.

 Helppo ja varma magneettisuljenta: Laukku avautuu tyylikkäällä magneettiläpällä, jonka alta paljastuu vetoketjulla suojattu pääosio.

 Valoisa sisäpuoli: Korun, puhelimen ja huulipunan löytäminen on helppoa vaalean vuorikankaan ansiosta. Sisällä on lisäksi vetoketjutasku sekä avotasku.

  Mitat: Leveys 22 cm | Korkeus 13 cm | Syvyys 3 cm

Olkahihnat: lyhyt ja pitkä. Irrotettava ja säädettävä hihna, jossa on tyylikkäät hopeanväriset ketjuyksityiskohdat.

Lisätiedot

väri

Musta, t.ruskea

Arviot (0)

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Pigeon Leather Collections Erika nahkainen pikkulaukku”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Saatat myös pitää...