Pigeon musta reppu – Finnair-kokoinen Tyylikäs ja käytännöllinen musta reppu, joka sopii erinomaisesti matkalle, työ- ja arkikäyttöön. Vedenkestävä nylon ja keinonahka tekevät repusta kestävän ja helppohoitoisen. Vahva, ryhdikäs muotoilu pitää repun siistin näköisenä myös käytössä.
Repun 40 × 30 × 15 cm:n mitat sopivat Finnairin käsimatkatavaran kokoon. Matkalaukun hihnan ansiosta repun voi kiinnittää kätevästi matkalaukun päälle matkustamisen ajaksi.
Repussa on vetoketjutaskut edessä ja takana sekä sisällä käytännölliset avotaskut. Vaalea vuorikangas helpottaa tavaroiden löytämistä repun sisältä. Vain 0,60 kg.- kevyt kantaa ja tarjoaa silti hyvin tilaa päivittäisille tavaroille.
Tuotetiedot:
- Merkki: Pigeon -suomalainen merkki
- Väri: musta
- Materiaali: vedenkestävä nylon ja keinonahkaa
- Mitat: 40 × 30 × 15 cm
- Paino: 0,60 kg
- Finnair-käsimatkatavaran(istuimen alle)
- Matkalaukun kiinnityshihna
- Vetoketjutasku edessä ja takana
- Sisällä avotaskut
- Vaalea vuorikangas
- Vahva ja ryhdikäs kantikas- muotoilu
Kevyt, tilava ja matkustamiseen suunniteltu reppu – erinomainen valinta sekä arkeen että lentomatkoille.











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.